Borelioza w LTT i mrowienie nóg

Po roku czasu przestalismy brac antybiotyki,zaczeły mi mrowieć nogi i czułem ze to nie jest to ,w badaniu LTT była borelioza.Po rozpoczęciu na nowo antybiotykow przestały mrowieć. Wiec brałem antybiotyki do maja br,wykonałem znów badanie LTT i boreliozy nie ma.Problem w tym ze tak samo zaczęły mi mrowieć nogi,a rezonans wykazał progresję(żadna zmiana się nie cofneła, i pojawiły się 2 nowe) w czasie antybiotykoterapii czulem się rewelacyjnie, ale boreliozy nie wykazało.Czy moga to byc koinfekcje?

Za mało danych. Zwłaszcza, że nie wiadomo rezonans czego, jakie zmiany.
Proponuje udać się do lekarza prowadzącego i omówić z nim wątpliwości.