Botoks przy lwiej zmarszczce a Hashimoto

Witam . Ma potwierdzona chorobę hashimoto od 2 lat , wyniki są w normie , anty TPO ok 345. 12 dni temu byłam na konsultacji lekarskiej w sprawie lwiej zmarszczki , lekarzowi powiedziałam ze mam hashimoto a ten stwierdził ze botox jak najbardziej możemy zrobić . Miałam 5 ukłuć . W pierwszym i drugim dniu uczycie ciężkiego czoła i powiek. Po 10 dniach troszkę mam podkrążone dolne powieki i uczucie ciężkiej głowy . Środek czoła troszkę nieruchomy , lwia zmarszczka widoczna . Za dwa dni mam wizytę kontrolna lecz u innego lekarza ponieważ ten co mi robił zabieg jest na urlopie. Boje się powikłań , czy nie zrobiłam sobie krzywdy tym botoxem . Lekarz nawet nie zerknął na moje wyniki badań . Nie wiem jaka dawkę miałam wstrzyknięta i jaki produkt . Dowiem się za dwa dni . Proszę o informacje czy będą jakieś powikłania . Bo zaczynam panikować .

Proszę się nie martwić, choroba hashimoto nie jest przeciwwskazaniem do zabiegów z użyciem toksyny botulinowej. Szczyt jej działania przypada na 2 tygodnie po zabiegu, i wtedy najlepiej wykonać poprawki, o ile są potrzebne. Bez zbadania Pani więcej nie jestem w stanie pomóc.