Botoks zmarszczek poziomych czoła i lwiej zmarszczki

Witam, miesiac temu zrobilam botoks zmarszek poziomych czola i lwiej zmarszczki i po 2tyg niewielkiej korekcie. Niestety mam wrazenie ze wraca mi juz mimika czola. Byl to moj ok 7-8zabieg, pierwsze dwa daly bardzo slaby efekt, ktory utrzymal sie do miesiaca, ale tu mam pewne obawy co do ilosci i jakosci preparatu, kolejne robila mi juz zaufana osoba i efekt z kazdym zabiegiem wydluzal sie, wiec nie wiem czemu znowu slabszy efekt. Czy soniczna szczoteczka do mycia twarzy mogla oslabic efekt??

Szczoteczka nie powinna mieć wpływu na długość trwania efektu toksyny. Przyczyny mogą być różne. Nie pisze Pani niestety jak długo z reguły ten efekt utrzymywał się. Jeżeli osoba wykonująca ten zabieg robiła to Pani nie pierwszy raz to może miał na to wpływ sposób przechowywania preparatu, bo większość z nich podlega restrykcjom dotyczącym temperatury przechowywania.