BPD, HC w 36. tygodniu ciąży

Witam chciała bym dowiedziec sie czy nasze winiki sa prawidłowe jestem w 36 tygodniu ciazy BPD-93,03 HC-316,57 AC-310,71 FL-69,70 EFN-2645,66

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety badanie musi być interpretowane w stosunku do poprzednich badań i zalecam udać się do lekarza prowadzącego. Jeżeli lekarz nic nie wyjaśniał to prawdopodobnie wszystko jest w porządku. Pozdrawiam