BPD w 16 tygodniu ciąży

Witam, Mam pytanko odnośnie interpretacji wyników usg. Jestem w 16 tygodniu ciąży. Jak zinterpretować np. BPD 16+5tc? HC 16+5tc? AC 17+1tc? FL 15+5tc? Wcześniej miałam robioną przezierność karkową i miałam ją podaną w mm, a tu mam ...+..tc, nie umiem tego zinterpretować :( bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam Gosia

Podane przez Panią wyniki pomiarów biometrycznych podają w przypadku BPD 16 tygodni i 5 dni trwania ciąży, tak samo w pozostałych pomiarach: pierwsza cyfra jest tygodniem a druga dniem trwania ciąży.