Bradykardia i lordoza szyjna a podejrzenie boreliozy

3 lata temu miałem infekcję z wysoką gorączka. Po długim leżeniu za szybko wstałem i zakręciło mi się w głowie że aż upadłem. Po chorobie czułem jak serce mi bije, było mi słabo i miałem "ciężką głowę". Badania u kardiologa wykazały tylko bradykardie a u neurologa tylko RTG zniesienie lordozy szyjnej. Lordoza winna? Możliwa borelioza bo objawy się zgadzają? Czasami zaczynam czuć jak bije mi serce i mam zawroty głowy. Czasem drżą mi też ręce ale nie wiem czy jest to z tym związane.

Należy udać się do lekarza i zrobić diagnostykę np.sprawdzić hormony tarczycy. jeżeli wszystko zostanie wykluczone należy wziąć pod uwagę , że zgłaszane objawy mogą być objawem nerwicy lub lęku. warto skonsultować się z psychiatrą lub psychologiem.