Bradykardia płodu w 20 tygodniu ciąży

BRADYKARDIA PŁODU czy zagraża życiu maleństwa?? jestem w 20 tygodniu ciąży i lekarz podejrzewa BRADYKARDIĘ czy powinnam od razu zgłosić się do szpitala czy spokojnie czekać na badania usg (echa-serca-płodu) które zlecił mi ginekolog Proszę o pilną odpowiedź
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. tak, bradykardia jest niebezpieczna dla płodu. Jest to znaczne zwolnienie akcji serca dziecka. Warto zgłosić się do szpitala.