Brak akceptacji chłopaka ze strony matki

Witam,moja mama nie akceptuje chłopaka rozmawiałam duzo o tym znią i nic nie wskurałam powiedziała ze go nie zaakceptuje nigdy i na m nie pomoże,chce bym miała bogatego faceta a ja tak nie chce,chce byc z moim chłopakiem,obecnie się uczę,on pracuje.Jestem zła na całą tą sytuacje,chce byc wporządku po obu stronach a tak się nie da.Nie wiem co mam robić,chłopak tez juz ma dość tego wszystkiego cgce akceptacji mojej matki ,jak rozwiązązac tą sytuację?rozmowa z matka nic nie daje tylko pogarsza.

Witam,brak akceptacji ukochanej osoby przez rodziców to poważny problem, może rodzić prawdziwy ból psychiczny, czasem siać zniszczenie w tworzącej się relacji.
Sugeruję powiedzieć mamie, jak bardzo przeżywacie Państwo jej stosunek do Pani wyboru, poprosić aby spróbowała zrozumieć, że każdy ma prawo budować swoje życie po swojemu i to Pani a nie ona przeżyje z wybraną sobą swoje życie lub jego część.W Pani osobistej rozmowie z matką może Pani nawet kategorycznie poprosić aby zachowanie mamy wobec partnera od dziś było przynajmniej neutralne, że szacunek do Pani- jej córki tego wymaga i że nie życzy sobie Pani od dziś żadnych negatywnych komentarzy na temat ukochanego a jeżeli mama nie jest w stanie się do tego dostosować sugeruję zdystansowanie się w relacji z nią. Oczywiście czasami miłość tak zaślepia, że młody człowiek nie widzi z jak bardzo nieodpowiednią osobą się związał i rodzice próbując otworzyć swemu dziecku oczy dostają od dzieci "baty"Doświadczenie pokazuje jednak, że człowiek najlepiej uczy się na własnych błędach więc gdyby wybranek okazał się jakimś "draniem" prędzej czy później sama się Pani o tym przekona i gadanie mamy raczej w tej sprawie nie pomoże.Pozdrawiam