Brak akceptacji narzeczonego ze strony rodziców

Mam 21 lat bardzo kocham mojego narzeczonego lecz rodzic nie akceptuje go mówi o nim ciągle złe rzeczy jeśli coś zrobił w jeden dzień dobrze ale przy wymianie zdań zostanie zawsze wspomniane że zrobił to źle choć wiem że bardzo się stara bo jest mega dobry chłopak ..Mówi niestworzone rzeczy że złodziej ze mnie kłamie a wcale tak nie jest znam go 2 lata jest kochający i czuły od rodzica zawsze byłam poniżana że nic nie umiem nie potrafię nie dam rady w życiu ;( co mam robic co o tym myśleć ?

Dzień Dobry Pani,

Zacznę od pogratulowania Pani, że analizuje Pani Swoje wątpliwości, co jest oznaką refleksji.
Skupiłam się na wzorcach wyniesionych z Pani domu, że "była Pani poniżana, że nic nie umie..."
Prawdopodobne jest, że Pani Rodzic postrzega tak również Pani Narzeczonego.
Myślę, że warto czasami przyglądnąć się temu, o czym mówi Rodzic, bo być może widzi On coś, czego Pani nie dostrzega, bo jak się Kogoś kocha, to jest metaforyczne "widzenie przez różowe okulary".
Sugerowałabym uważne przyglądanie się związkowi z Narzeczonym, sprawdzać jak się Pani z Nim czuje w towarzystwie Innych Osób.
Czy czuje się Pani ważna, akceptowana, za opiekowana, gdy jest taka potrzeba?
Czy dotrzymuje słowa, czy jest wtedy, kiedy Go Pani potrzebuje?
Jak sobie radzi w trudnych sytuacjach?

Podsumowując:
Skoro bardzo zależy Pani na tej Relacji, to proszę rozmawiać z Narzeczonym, proszę Go delikatnie zapytać, czy ma pomysł, skąd Rodzic może mieć takie zdanie o Nim.
Jak najbardziej kontynuować Związek, rozmawiać z Partnerem, znaleźć wspólną pasję.
I cieszyć się Sobą.

Szczęśliwego i rozwijającego się Partnerstwa,
Irena Mielnik-Madej

Witam. Wygląda na to, że trzeba będzie wybrać pomiędzy chłopakiem a rodzicem. Jeśli jest Pani pewna uczciwości swojego chłopaka i swojej miłości do niego - wybór będzie oczywisty, choć niełatwy. Jest Pani dorosłą osobą i rodzic musi zaakceptować Pani życiowe wybory. Pozdrawiam i życzę powodzenia!