Brak akceptacji partnera życiowego ze strony rodziców

Witam moji rodzice nie akceptują chłopaka uważają ze stac mnie na lepszego a według mnie nie jest najgorszy ważne w człowieku jest to nie jak jest ubrany,bogaty ale jak postępuje,może moja mama chce własnie bogatszego ale ja nie chce,obecnie nie pracuje on pracuje,mama stanowczo powiedziała ze go nie zaakceptuje mi jest bardzo przykro,teraz idą święta i chciałabym zaprosić go do mnie ale wiem ze to raczej nie jest możliwe,on też juz powoli ma dość tej sytuacji,chce by było normalnie.

Witam,

Pewnie mama chce jak najlepiej dla Pani. I jej zdaniem te "najlepiej" jest z kimś innym niż Pani chłopak.
Tylko, że to Pani życie , Pani wybory, miłości, sympatie i przyjaźnie. I Pani wie najlepiej, kto i co jest dla Pani właściwe.
Pisze Pani "chcę by było normalnie". Niestety takie rozbieżności między matkami i córkami zdarzają się - więc może nawet one też stanowią jakąś normę.
To, czy mama zaakceptuje Pani chłopaka zależy tylko od niej.
Może mama potrzebuje więcej czasu?
Teraz proszę pomyśleć o sobie, swoim chłopaku, tym co was łączy i jak możecie być ze sobą (mimo oporu rodziców).
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.
Artur Brzeziński
Zapraszam na blog:
http://dobre-zycie.blogspot.com/

Witam,

Myślę, że dobrze, by mama miała szansę lepiej poznać chłopaka. Porozmawiaj też z nią, czego się obawia w związku z nim. Może z kimś jej się kojarzy, coś słyszała? Postaraj się rozwiać jej wątpliwości.

Pozdrawiam