Brak akceptacji siebie i uczucie braku atrakcyjności

Nie potrafię zaakceptować siebie. Idąc ulicą spuszczam głowę, czuję się nieatrakcyjna. Kiedy jestem sama ,nawet się sobie podobam ale potem idę do szkoły czy nawet chodnikiem patrzę na inne kobiety,a potem nie mogę patrzeć się na siebie. Wstydzę się siebie, nie to ,że nie dbam o siebie staram się na ile to możliwe ,po prostu nie umiem zwalczyć kompleksów i ciągle porównuję się do innych. Pomocy

Sądzę, że już wiele osób przekonywało Panią o Pani wartości, możliwościach czy urodzie, ale z jakiegoś powodu trudno Pani w to uwierzyć. Dlatego warto przyjrzeć się skąd bierze się ta trudność, z jakich deficytów czy doświadczeń, schematów myślowych. Kiedy Pani to przepracuje, będzie Pani mogła bardziej realistycznie i adekwatnie oceniać siebie i wchodzić w relacje.