Brak akceptacji siebie i uczucie nieszczęścia

jestem trzydziestoletnim męszczyzną moje życie to pasmo nie kończących się nieszczęść,ciężkie dzieciństwo patologiczni rodzice kompleks małego członka .nie chce mi się żyć, nie ma na tym świecie nic co sprawiło by mi radość.A może tak już musi być że jeden człowiek ma wszystko pieniądze,drugą osobę obok siebie.a drugi człowiek musi cierpieć i umierać w samotności może kiedyś się z tym pogodzę.Nie akceptuję siebie.

Witam. Raczej odradzałbym godzenie się z takim sposobem przeżywania siebie i świata. To co Pan opisuje, jest charakterystyczne dla depresji. Proszę zgłosić się na leczenie do psychiatry i/lub psychoterapeuty. Pozdrawiam

Witam,
moim zdaniem tak być nie musi, choć niestety bywa i tak, ze niektórym przypada w udziale trudniejszy kawałek chleba i cięższa walka o swoje. To przykre... naprawdę...
Cóż to zapewne truizm, że bywa, ze i poprzez to przekraczanie nieprzekraczalnego czasami przy okazji nabieramy sił. Choć przychodzą także i momenty w których jest bardzo trudno.... znów uwierzyć. Smutno mi słyszeć tak rezygnacyjny ton w Pana wypowiedzi, bo wierzę, ze każdy ma swoje prawo do istnienia, jako człowiek, dlatego że jest człowiekiem. Choć nawet czasami okoliczności losu działają bardzo przeciwko. Pisze Pan, ze Pan nie akceptuje siebie, ja jednak wierze, ze każdy zasługuje na akceptację. Proszę odezwać się do mnie na maila. Chętnie usłyszę coś od Pana, może będę mogła pomóc.