Brak akceptacji swojej płci i fizjologii

Mam 21 lat i jestem, niestety, płci żeńskiej. Jestem dziewicą. Nienawidzę swojej płci. Nie czuję się przez to w pełni człowiekiem, tylko maszynką do przedłużania gatunku, istotą słabą i chorowitą. Nienawidzę menstruacji, całej tej uciążliwej fizjologii. Drażni mnie perspektywa szybszej starości (widzę u siebie pierwsze siwe włosy). Nienawidzę innych kobiet, nie mogę patrzeć na siebie bez ubrania. Zawsze tak było, i jest coraz gorzej. Dlaczego nie czuję się w pełni człowiekiem?

Dzień dobry, zachęcam do szybkiego podjęcia psychoterapii. Dobrze aby skontaktowała się pani z psychologiem - seksuologiem, który po przeprowadzeniu diagnozy (przyczyn pani postrzegania siebie w taki właśnie sposób) zaproponuje dalsze kroki postępowania w tym najprawdopodobniej podjęcie psychoterapii. Jest pani młodą osobą dlatego warto podjąć leczenie jak najszybciej ponieważ może pani uzyskać zadowalające efekty. Pozdrawiam.

Witam, istnieją możliwości leczenia takich problemów z jakimi się pani boryka, proszę udać się na konsultację do lekarza seksuologa i psychoterapeuty seksuologa oni dokonają dokładnej analizy i zasugerują w jaki sposób najlepiej Pani pomóc.Nie ma sensu tak bardzo męczyć się samej ze sobą, jest szansa na zmianę samopoczucia, proszę uwierzyć. Pzodrawiam

Dzień dobry,
Zapraszam na konsultację, będzie możliwość spokojnej rozmowy i wyjaśnień.
kontakt@drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgi plastycznej