Brak akceptacji własnej orientacji

Co zrobić, kiedy nie czuje się dobrze w swoim ciele? Jestem kobietą, mam 19 lat. Kocham się w dziewczynie dla której zrobiłabym wszystko, ale udaje przed Nią chłopaka. Od rodziców codziennie słyszę jaką jestem leniwą córką. Cały czas słyszę od rodziców, że po szkole wyląduję na ulicy, nie znajdę żadnej pracy i nikt mnie nie pokocha, bo ubieram się jak "chłopak", a wyglądam jak "topielica". Potrzebuję pomocy.  Dziękuję.

Dzień dobry, zachęcam panią do kontaktu z psychologiem - seksuologiem, który po kilku wstępnych spotkaniach zaproponuje dalsze kroki postępowania, prawdopodobnie psychoterapię. Pozdrawiam.