Brak akceptacji własnej orientacji seksualnej

Pytanie odnośnie identyfikacji płci. Biologicznie jestem kobietą. Co oznacza, gdy obrzydza mnie widok własnych piersi ? Nie wiem czy chce być mężczyzną. Tak się składa, że dosłownie - nienawidzę mężczyzn. Ale jest to raczej przyczyna braku tolerancji z ich strony (nie licząc gejów i heteryków bez choroby o nazwie - homofobia). Mam obrzydzenie do mojego ciała, lecz nie wiem czy chciałabym zmienić płeć, bo męski członek również mnie obrzydza. Co robić w takiej sytuacji?

Dzień dobry!

Proszę skonsultować się z psychologiem oraz rozważyć podjęcie terapii. Pani uczucia są bardzo silne "nienawidzę", "obrzydza mnie", ale też dotyczą wielu różnych kwestii, nie tylko własnej kobiecej fizyczności, ale też ogólnie "prawie wszystkich mężczyzn". Zazwyczaj źródła i przyczyn takich odczuć są głębsze i złożone (okres dzieciństwa i dorastania, atmosfera domu rodzinnego, relacje z bliskimi, przyjęta edukacja seksualna, okres dojrzewania, szczególnie ważne wydarzenia życiowe, kształtowanie orientacji seksualnej, przeżyte traumy itp.), stąd konieczny dłuższy kontakt terapeutyczny.

Pozdrawiam!