Brak akceptacji ze strony rodziców chłopaka, z którym jestem od 5. lat

jestem 28 latka , moj partner jest 5 lat starszy.jestesmy ze sobą pare lat lecz nigdy nie poznałam jego rodzicow ponieważ nie wymagala tego sytuacja ,teraz jesteśmy starsi i chcielibyśmy ulozyc sobie zycie lecz mój partner ma obawy ponieważ jego rodzice mnie nie akceptują.tak wyszlo ponieważ owego czasu miałam gorszy czas w pracy,i bylam przemeczona oschla i nie rozmowna ,bywal u mnie w pracy maz kuzynki mojego eks i on opowiedział rodzicom roberta jaka ja niedobra.bardzo mi zależy proszę o rade

Zachęcam do autentyczności, szczerości i podejścia do sprawy trochę tak, jakby to było rzeczywiście pierwsze spotkanie. Nie da Pani rady udowodnić, że "nie jest wielbłądem", dlatego lepiej po prostu być sobą.

Witaj! Nikt za panią nie załatwi tego tematu, tylko wizyta u przyszłych teściów i pokazanie siebie od dobrej strony może zatrzeć niepotrzebne wrażenie po tym co powiedział kuzyn pani eks. Żeby coś zmienić musimy być choć trochę odważni i wierzyć w swoje siły, może w cale tak nie jest jak pani myśli , ale trzeba się przekonać osobiście. pozdrawiam i powodzenia.

Witam. Zastanawiam się dlaczego Państwo, choć oboje jesteście dorośli, potrzebujecie akceptacji rodziców dla Waszych decyzji? Co to znaczy dla każdego z Państwa, że rodzice partnera Pani nie akceptują? Jak się czuje z tym Pani? Jak się czuje z tym Pani partner? Być może warto skorzystać z terapii par, aby wspólnie omówić tę sytuację oraz różne możliwości wybrnięcia z niej. Pozdrawiam