Brak akceptacji związku przez matkę 36-letniej kobiety

ILE KOSZTUJE WYNAJECIE DEDEKTYWA MATKA CHCE WYNAJAC ZEBY MNIE SLEDZIL Z KIM JA SIE SPOTYKAM ja 36 lat NIE AKCEPTUJE MOJEGO ZWIAZKU

ceny sa rozne w zaleznosci od firmy(osoby), ale jakie to ma dla Pani znaczenie? czemu inwestuje Pani energie tam, gdzie nie przyniesie to pozytku? o wiele lepsza inwestycja, byloby inwestowanie energii we wlasne zycie (radosc i szczescie, stawianie granic i bronienie sie przed atakami nieakceptacja, lubienie siebie, poprawa relacji...itd to sa tematy na psychoterapie). pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Proszę zapytać na forum detektywistycznym. Natomiast mama takowym zachowaniem narusza Pana wolność osobistą, a tym samym łamie prawo.