Brak akcji serca płodu w 7-tygodniu ciąży

Witam:) Obecnie jestem po wizycie u ginekologa który stwierdził brak akcji serca w 7 tygodniu ciazy przy czym CRL 1,23cm a Bhcg 22657mlu/ml co światczy o przyroście poprzednia bhcg 6657mlu/ml przy czym usg 6tydzień i widoczna akcja serca. czy to jest możliwe że jest brak akcji serca a CRL i bHCG przyrasta??

Aleksander Ropielewski

Najpewniej nie udało się uwidocznić akcji serca lub też doszło do sytuacji obumarcia płodu w okresie pomiędzy badaniami. Proszę powtórzyć badanie, aby mieć pewność.