Brak akcji serca u płodu a rozwój ciąży

Ostatnia miesiączka 30.09, owulacja wg testów 18.10. Cykle 31 dni. Wynik beta HCG z 07.11 to 785,2 mlU/ml. . Wizyta u lekarza 13.11 Ciąża wczesna, Dx 9.3 mm, GS < 4W 6D, brak bicia serca. Kontrola 26.11. Bardzo się martwię. Czy możliwe jest ze bicie serca przy kolejnej wizycie może być widoczne? Pragnę nadmienić, że w moczu w badaniu z 07.11 wykryto ESCHERICHIA COLI > 10^5 CFU/ml. Lecznie od 13.11 Furagina 3x2 (bakterie wrażliwe), wit C 3x1 przez 5 dni.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że jak najbardziej są szanse i trzeba mieć nadzieję. A czy powtarzała Pani poziom beta hcg? Niestety tutaj nic się nie przyspieszy. Płód musi odpowiednio urosnąć aby można byłoby stwierdzić czynność serca.