Brak akcji serca w 8. tygodniu i 5. dniu ciąży

Witam. Jestem w 8tyg. 5dniu ciąży byłam na USG na którym widać zarodek 4mm. Wskazuje na 6tydz.1dzień. Brak akcji serduszka.Mam iść na kontrole za tydzień. Byłam na innym USG 10 kwietnia i zarodek był 0,09 cm też pani dr. mówiła, że za mały zarodek wtedy był to równo 7tydz. Beta w dzień miesiączki 20.03 była 150 , 27.03 to 1270 a po USG 10. 04 to 16333. Czy jest jeszcze jakaś szansa dla tego zarodka?

Piotr Pilarski

Szansa jest jednak wyniki nie są korzystne. Proszę poczekać do kolejnego badania. Wtedy powinno się więcej wyjaśnić.

Pozdrawiam.