Brak akcji serca w USG ciąży w 4. tygodniu

Witam serdecznie, jestem w 6 tygodniu ciąży licząc od zapłodnienia. 2 tygodnie temu byłam na usg, doktor powiedział ze jest jeszcze za wcześnie zeby cokolwiek zobaczyć, ale widać było pęcherzyk i malusieńki zarodek. Dzis, czyli po 2 tygodniach od poprzedniego usg zarodek mierzył 3mm i według lekarza był za mały oraz nie widział serduszka, czy to możliwe ze mogło być jeszcze za wcześnie zeby zobaczyć serce? Za tydzień mam kolejna wizytę ale kazali przygotować sie na najgorsze. Prosze o odpowiedz.

Renata GrzechociĹska

Już w tym momencie powinno być widać akcję serca u zarodka. Proszę powtórzyć badanie zgodnie z ustaleniami.