Brak apetytu a badanie gastroskopowe

Witam, od około 4 miesięcy mam takie objawy: bardzo urósł mi brzuch, brak apetytu, zmęczenie, ból przy dotyku okolicy bezpośrednio nad pępkiem, jest to około 5cmx5cm, nieco powiększona. Miałam robiona gastroskopie, kolonoskopie, usg brzucha, markery :ca 125 i marker raka jelita grubego, morfologie, badania z krwi dot. Wątroby, sledziony, trzustki. Wszystko ok. Mam miesniak srodscienny 4.5x4cm i po prawdopodobnie po kuracji preparatem esmya pojawiła się torbiel około 3 cm. Co mogę jeszcze zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu oraz łącznej analizie juz wykonanych badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.