Brak apetytu, duża ilość białego śluzu, krostki w okolicy brodawek

witam. ostatnio przeżywam dość duży stres, zastanawiam się czy mogę być w ciąży. męczą mnie objawy podobne do tych związanych z poczęciem. jestem już po jednej ciąży, kocham się z partnerem od przeszło roku bez zabezpieczenia. moje objawy to dziwny ból brzucha, senność, wrażliwość, brak apetytu, duża ilość białego śluzu, chrostki w okolicy brodawek, ciągle chcę mi się pić i siusiać. okres mam regularny co 28 dni, do okresu zostały mi tylko 3 dni, a ja już popadam w obłęd ciąża, a może stres ...

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji proponuje wykonać test ciążowy.