Brak apetytu i biegunka po posiłkach

Witam! Od tyg meczy mnie brak apetytu, cieżko mi cokolwiek zjeść choć odczuwam głód, jak juz zjem to znowu pojawia sie biegunka. Cały czas czuje sie źle i słabo. Bardzo proszę o jakaś poradę.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, przede wszystkim należy skontaktować się z lekarzem, na podstawie dokładnego wywiadu i badania lekarskiego będzie można zlecić dalszą diagnostykę (badania krwi, obrazowe, endoskopowe) i wyjaśnić przycznę dolegliwości. Główną przyczyną nagłej biegunki może być infekcja, w tej sytuacji należy przede wszystkim pić dużo płynów.