Brak apetytu i ból mięśni nóg u 80-latka

Mój dziadek ma 80 lat. Od 2 miesięcy coraz mnie je. Od 3 tygodni narzeka na ból mięśni nóg. Ma codziennie stan podgorączkowy. Przy tym jest nerwowy. Był u ortopedy i ten wykluczył problemy ze stawami. Dziadek wcześniej nie chorował. Co może mu być i do jakich specjalistów powinnyśmy się z nim udać Zmartwiona wnuczka

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się w pierwszej kolejności do lekarz rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.