Brak apetytu i mdłości po posiłku

Witam. Moim problemem jest od jakiegoś czasu brak apetytu,mdłości po jedzeniu. Ostatnio nie chce mi się w ogóle jeść, jem dwa razy dziennie lub nawet raz. Dziś np. wypiłam trochę barszczu i nie jestem głodna a jest już późny wieczór. Jakiś czas temu miałam problem z nadmiernym łaknieniem, ciągle chciało mi się jeść a teraz na odwrót. Wspomnę też, że całe dnie spędzam w domu przed komputerem głównie. Kładę się spać ok.1 i wstaję o 12. Ciążę wykluczam na 100%.Czekam na odpowiedź.

Witaminy w ciąży

Najczęściej problemy z łaknieniem mają podłoże psychologiczne. Proszę więc w tej sprawie skonsultować się z psychologiem lub psychiatrą. Ewentualnie celem wykluczenia podłoża organicznego tej przypadłości należałoby wykonać gastroskopię. O wszystkim powinien zadecydować lekarz prowadzący.

Witam. proszę przedstawić problem lekarzowi rodzinnemu, który wykona podstawowe badania i odpowiednio pokieruje. Leczenie chirurgiczne nie wchodzi w rachubę.