Brak apetytu i podwyższona temperatura ciała u 10-miesięcznego niemowlaka

Witam problem mojego dziecka zaczol sie wieczorej synek ma 10 miesiecy starcil apetyt i moze tylko spokojnym byc na rekach bardzo duzo spi i dodatkowo doszla temperatura 37-38 stopni wyglada ze ma problemy z brzuszkiem jak by go bol nie ma biegunki stolec w normie ale nie mozna polozyc w luzeczku jedyna ulege widzi na rekach lekarz pediatra skierowal do chirurga ten nie mogl nic stwierdzic bo dziecko sie napinalo i nic nie mogl wyczuc zalecil szpitala czy jeszcze powalczyc w domu

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można nic powiedzieć. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można nic powiedzieć. Proponuję koniecznie kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.