Brak apetytu i problemy z karmieniem u 3-miesięcznego dziecka

Witam. Mam duży problem z karmieniem 3mc córki. Jest obecnie na mleku bebilon pepti- z uwagi na wysypke po bebilon1. Córka zjada porcję 80/90 i nie chce wiecej(płacze, wypycha językiem smoczek)przybiera na wadze po 700 na miesiąc.butelka, smoczek, pozycja podczas jedzenia, wszystko juz było zmieniane i poprawiane-nadal ta sama sytuacja.nie chce jeść.usg brzucha wporzadku, badania krwi równiez.nie wiemy co zrobić aby jadła chętniej i więcej. Pomocy

W razie dalszych problemów zapraszamy do naszego Centrum Terapii Zaburzeń Odżywiania www.ctzo.org