Brak apetytu i problemy ze snem u 6-miesięcznego dziecka

Witam, moja 6-na córeczka od pewnego czasu nie chce jeść, odrzuciła wszelkie zupki, deserki. Je tylko kaszkę z mlekiem ok. 600 ml dziennie. Nie je w nocy (śpi od ok. 22 do prawie 9 rano). Przez 3 tyg. budziła się co 1,5 h. Jedzenie muszę jej wmuszać. Myślałam, że to ząbki, bo ma oznaki ząbkowania ale ząbków nie widać, dziąsełka nie są białe ani spulchniałe. Mała ma refluks przełykowa-żołądkowy, ale nie dostaje lekarstw, bo po zagęszczeniu mleka b.mało ulewa. Ma 6,5 kg. Proszę o pomoc i opinię.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, konieczna jest diagnostyka u pediatry. Brak ulewań, nie świadczy o zaniku choroby refluksowej, a jedynie o braku cofania się pokarmu do jamy ustnej. Pozdrawiam.