Brak apetytu i trudności z przybraniem na wadze

Witam man taki problem mam 21 lat 165 cm wzrostu a waze zaledwie 45 kg od zawsze bylam szczupla a waga mi nie spada robilam badania i jest ok tylko ciezko z apetytem malo jem co jest pewnie glownym problemem mojej wagi czy w moim wypadku mogla bym pic syrop megaCe aby nabrac masy u apetytu bylam u dietetyczki ale ciezko mi zjesc tyle ile potrzebuje organizm prosze o odp

Witam serdecznie,
z Pani opisu wyraźnie wynika że kwestia ułożenie jadłospisu to jedna strona medalu, a druga to nastawienie do jedzenia i blokada przed spożywaniem posiłków. Tak naprawdę przy zmianie nawyków żywieniowych nie można oddzielić kwestii dietetycznych tj właściwe menu, bilans energetyczny itp od właściwego nastawienia, gotowości do wprowadzenia zmian w dotychczasowym jedzeniu, motywacji. Sama dieta nie wystarczy, tym bardziej że mogą być różne powody braku apetytu. Pracując jako psychodietetyk często spotykam się z podobnymi sytuacjami więc na pewno proponowałabym konsultacje u psychodietetyka który będzie Panią wspierał, motywował przy pojawiających się trudnościach, pomagał zrozumieć powody takiej sytuacji.
W razie wątpliwości proszę o kontakt.