Brak apetytu i wymioty, zawroty głowy

Witam, od miesiąca strasznie chcę mi się wymiotować, wgl nie mam siły jeść, pisanie w szkole sprawia mi powoli trudności. Ostatnio na lekcji wf zaczęła mi lecieć krew z nosa, już 2 dni z kolei znow mi leci bez powodu. Strasznie kreci mi sie w glowie i mdleje. zaczynam sie troche obiawiac, czego moga to byc objawy ?

Witam! Opisane objawy nie są swoiste i z całą pewnością wymagają dokładnej diagnostyki. Przede wszystkim sugeruję wykonanie pełnej morfologii krwi z rozmazem i konsultację wyników z lekarzem POZ.