Brak apetytu i zatwardzenie a ryzyko raka wątroby

Mam twardy brzuch siatke niebieskich zylek na piersiach i dekoldzie. Po za tym od miesiaca nie mam apetytu i mam problemy z wyproznaniem sie. Dosc zadko to robie raz na 2dni zasem mniej. Ciaze wykluczam bo test 8tyg po byl negatuwny. Po za tu to tylko petting. Czy te objawy moga swiadczyc o chorobie np. Watroby? Dodam ze w rodzinie buby rzypadki raka watroby.

Witam serdecznie.
Objawy które Pani opisuje nie są do końca swoiste, to znaczy nie świadczą o jednej konkretnej jednostce chorobowej. Jak najbardziej mogą być związane z pewnymi dysfunkcjami wątroby, niekoniecznie rakiem. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, który skieruje Panią na dodatkowe badania i ustali jednoznaczą przyczynę dolegliwości.