Brak apetytu, nudności przy leczeniu padaczki

Dzien dobry. Mam problem z żołądkiem. Ostatnio zauwazylam ze jejm bardzo male ilosci posiłków i zaraz potem czuje, że jest mi niedobrze i brzuch mnie boli. Jest to bardzo dziwne tym bardziej że kiedys jadałam duze porcje posiłków bo caly czas byłam glodna. Teraz już nawet tego apetytu nie mam. Do tego wszystkiego od paru lat lecze się na padaczkę i zażywam depakine chromo, lecz nie sądze zeby to było połączone bo te problemy zaczęły sie pare dni temu.

Renata GrzechociĹska

Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, który pokieruje odpowiednią diagnostyką.