Brak apetytu po rozstaniu z chłopakiem

Mam 15 lat wzrost 162 ważę 40 kg. Ostatnio nie mam apetytu. Zakochałam się i czekałam cały czas na chłopaka na gadu- gadu i pisaliśmy. W tych dniach nie mogę jeść. Nie mam apetytu ostatnio zerwał ze mną a ja nadal go kocham. I nie mam siły nawet się podnieść z łóżka ciągle myślę o nim. Nie mam ochoty na jedzenie ani na nic. Czuję jak chudnę. Pomóżcie.
15 LAT ponad rok temu

Witam,

Twoje BMI wynosi 15.26.
Na siatce centylowej odpowiada to znacznemu niedoborowi masy ciała.
Powinnaś powrócić do normalnego odżywiania.
Zarówno nadmiar, jak i niedobór masy ciała jest groźny dla zdrowia.
W ramach serwisu abczdrowie.pl możesz skorzystać z porad psychologów.
Nie krępuj się.
Myślę,że oni są w stanie pomóc Ci w o wiele większym stopniu, niż ja.
Warto także skorzystać z konsultacji lekarskiej.

Pozdrawiam i trzymam kciuki za pozytywne zakończenie