Brak apetytu u 10-miesięcznego dziecka

Problem z 10 miesięcznym dzieckiem, jest karmiony mlekiem matki i od 4 miesiąca gdzie były próby wprowadzania pokarmu nie chce jeść, żadnych warzyw, żadnych owoców! Żadnych zupek czy obiadków, w czym jest problem? Czasem jest tak że zje czegoś dwie łyżeczki ale potem od razu się odwraca kręci piszczy? Co radzicie zrobić. Pediatra powiedział żeby się nie martwić bo dzieci karmione mlekiem matki takie właśnie są w co za bardzo nie chce mi się wierzyć.

10 miesięczne niemowlę powinno już jeść nowe pokarmy, zwłaszcza jeśli chodzi o niedobory żelaza. Proszę próbować ciągle podawać dziecku coś innego do jedzenia niż mleko z piersi, ponadto skontrolowałabym w tym przypadku morfologię