Brak apetytu u 2,5-letniego dziecka

Witam :-) mój 2.5 letni synek nie chce jeść próbujemy z babcią różnych sposobów,dużo piję a najczęściej co je to są serki,wagę ma w sumie odpowiednią 14kg jednak zastanawiam się jakie są przyczyny jego braku apetytu. Czy mogą być jakieś aspekty medyczne jego zachowania co możemy zrobić...nadmienię że próbowaliśmy apetisera. Dziękuję z góry za odpowiedź o pozdrawiam serdecznie.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli dziecko ma odpowiednią masę ciała, w ostatnim czasie nie schudło i zawsze było niejadkiem nie ma powodów do niepokoju... Jeśli to chwilowe to może być to infekcja... Bardzo dobrze, że wypija dużą ilość płynów, proszę probować różnych smaków... To częste u dzieci. Proszę przy najbliższej wizycie u pediatrii zgłosić problem.