Brak apetytu u 2-latka a syropy na apetyt

Witam. Moje dziecko ma 2 lata. Jest strasznym niejadkiem, praktycznie zjada mi mleko z kaszka, bo tylko to chce... obiady zje ładnie, ale sporadycznie. Czy jest jakis sposob na to? Moze jakies syropy na apetyt?

Milena Lubowicz

Może Pani spróbować syropy na apetyt, są dostępne w aptece bez recepty. Można również spróbować urozmaicanie diety poprzez zabawy w zgadywanie smaków, zaangażowanie dziecka w przygotowywanie posiłków itp.
Pozdrawiam