Brak apetytu u 3-miesięczniaka

Witam, Moja córcia ma 3 miesiące od jakiegoś czasu nie chce jeść z piersi, więc odciągam pokarm i daje jej butelkę. Jak się urodziła się miała 2780g a teraz ma 4960g. Ale nie wiem czy nie je za mało dziennie je od 500ml do 680g. Jednorazowo od 40 do 90ml. Czy nie jest to za mało? Czasami nie daje znać, że jest głodna, ale wydaje mi się, że powinna jeść i daje jej, czasami nie chce, czasami zje. Ile możne być najdłuższa przerwa między posiłkami w dzień ?

proszę zobaczyć w książeczce zdrowia dziecka na ostatnich stronach są siatki centylowe gdzie można sprawdzić czy waga dziecka jest odpowiednia do wieku i czy tempo przyrostu wagi jest odpowiednie . Z tego co pani pisze wynika że dziecko przybiera prawidłowo. Proszę też sprawdzać na siatkach centylowych czy obwód głowy też jest prawidłowy i czy w prawidłowym tempie się zwiększa.