Brak apetytu u 4-letniej córki

Witam , co może być przyczyną ??? Moja 4 letnia córka od tygodnia nie ma ochoty na jedzenie , pomimo że gotuje ulubione dla niej posiłki , pomiesza widelcem w talerzu i na tym się skończy !!! nie ma ochoty na zabawe , jest blada . Dodam że tydzień temu miała gorączkę spowodowaną przez powiększone węzły chłonne i od tamtej pory tkwimy w problemie "niejadka" .

Kamila Ziemann Dietetyka

Witam, prosze sie udac do lekarza. Przez internet nie uzyska Pani pomocy! Dopiero po badaniu oraz wywiadzie uda sie pomoc coreczce. Pozdrawiam, Kamila Ziemann

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Proszę skonsultować się z lekarzem pediatrą, być może ból gardła ( powiększone węzły) i utrudnione przełykanie jest przyczyną.