Brak apetytu u 6-tygodniowego dziecka

Witam serdecznie.Mam 6-cio tygodniową córkę Marysie karmię tylko piersią,problem zaczął się w zeszłym tygodniu karmiłam Marysie o 4tej rano i czekałam aż się obudzi lecz mijały godziny i dopiero o 12:30 zjadła ,dzwoniłam do przychodni lecz Pani pielęgniarka powiedziała że to jeszcze nic strasznego...lecz w niedzielę znów córka o 13tej i nie chciała się obudzić mimo przewijania,mówienia i noszenia.Dziś ostatnio jadła o 23ciej i do teraz niestety śpi i nie chce jeść zrobi parę łyków...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta u lekarza. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.