Brak apetytu u bliźniaków urodzonych w 33. tygodniu ciąży

Mam 4 miesieczne blizniaki z 33tc.Jadly Pre Nan pozniej Nan pro 1.Gdy mialy 2mc zaczely sie problemy ze skora. Okropna ciemieniucha ktorej do dzis nie moge zwalczyc, ,wizyty u wielu lekarzy przy czym kazdy mowil co innego ale powtarzala sie opinia ze nietolerancja bialka.NNutramigen, bebilon pepti dha, nie udalo sie bo były wymioty i bole brzucha. Nan Ha, bylo ok przez 3tyg do momentu kiedy wszystko wrocilo ze zdwojona sila,na nozce suche plamy, na buzce.Wprowadzam humane sl ale nie chca jesc:(.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazane jest wdrożenie diagnostyki przyczyny nieprawidłowości. Proszę zatem udać się do lekarza.