Brak apetytu u półrocznego dziecka

moja 5.5 mies corka nie chce spac ani w dzien ani w nocy 6h na cala dobe jej wystarcza do tego nie chce jesc mleka karmie ja mlekiem modyfikowanym, nie wiem juz co robic jest pelna energii w dzien ma max 2 drzemki po 5-10 min zasypia dopiero kolo 23 budzi sie o 2 i sie bawi spiewa dziasel nie ma opuchnietych, przeziebiona nie jest, juz probowalam wszystkiego nawet lozeczko obrocilam i przestawilam prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję jednak skierować się do pediatry, myślę żeby najlepiej jakiś lekarz obejrzał dziecko. Żeby cokolwiek więcej poradzić należałoby podać więcej informacji np. jak często wcześniej dziecko jadło i jakie ilości, jak długo spało, jak wyglądało zwiększania masy ciała, czy teraz dziecko straciło na wadze? Wszystko to trzeba powiedzieć pediatrze aby mógł określić jakąś przyczynę. Pozdrawiam