Brak apetytu, zawroty głowy, ból brzucha i wahania nastroju - czy to mogą być objawy ciąży?

witam od jakiegoś czasu nie mam apetytu , zawroty głowy przy schylaniu boli mnie cały brzuch , mam wahania nastroju , okres nieregularny mam 24 lata , współżyję z Mężczyzna od jakiegoś czasu i nie zabezpieczamy się , zazwyczaj do końca stosunku dochodzi we mnie lecz nie trzyma całego członka w pochwie tylko sam czubek , testy ciążowe pokazują jedną kreskę rozlaną , czy ja mogę być w ciąży ?

Szanowna Pani, ciąży nie można wykluczyć w 100% aczkolwiek Pani objawy na nią nie wskazują