Brak aptetytu i krew z odbytu u 8-latka

Mam 8 letniego syna waży 33 kilo i ma 138 cm,od pewnego czasu około 2 miesięcy ma mniejszy apetyt oraz martwi mnie pojawiające się co pewien czas(raz na tydzień) krew na papierze toaletowy,jest to świeża krew takie smugi.dziecko miało robione badania morf i kał na pasożyty w maju wyniki były ok.proszę o paradę czy to może być coś groźnego.od pewnego czasu jest mu też zimno rano

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza gastroenterologa dziecięcego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.