Brak badania krwi a diagnostyka HIV

Witam mam ważne pytanie czy można bez badania krwi dowiedzieć się czy jestem chory na HIV lub AIDS. Gdy ostatnio uprawiałem seks miałem założone prezerwatywę tylko całowałem się z nimi kilka lat temu uprawiałem seks z prostytutkami jakieś 5 lat temu ale też byłem zabezpieczony bez pocałunków a przez te 5 lat miałem kilka operacji na MAL FORMACJE NACZYNIOWĄ MÓZGU. Opisane skutki w necie to żadnych nie mam NP.gorączki pocenie w nocy utrata wagi raczej przytyłem drożdżyca jamy ustne. Proszę o odpis

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badań serologicznych (próbka z krwi) nie ma możliwości ustalenia statusu nosicielstwa HIV. Badania takie można wykonać anonimowo.