Brak bicia serca w 10. tygodniu ciąży

witam.jestem w 10 tyg ciazy.na ostatnim usg wyszlo ze nie ma bicia serca i zarodek nie ma takich wymiarow jak powinien..crl wynosi tylko 15mm.lekarz w poniedzialek zrobi mi badanie beta hcg.lecz mowi zebym nie robila sobie nadziei.ze ciaza obumala..czy istnieja jakiekolwiek szanse ze dziecko przezylo ??

Robert Markowski Ginekologia

Niestety NIE. Przy CRL 15 mm takie błędy się nie zdarzają. W 10 tyg zarodek powinien mieć ok 30 mm.