Brak bicia serca w 5-tygodniu ciąży

witam chcialam sie zapytac o bicie serduszka dziecka w 5 tyg ciazy bylam na usg i lekarz stwierdzil brak bicia serca dziecka martwie sie bo to samo bylo w poprzedniej ciazy i okazalo sie ze do 9 tyg ciazy nie bylo serduszka i stwierdzono poronienie zatrzymane bardzi mi zalezy na tej ciazy

Bicie serca płodu jest zauważalne około 8 tygodnia ciąży dlatego jeszcze trzeba poczekać około 3-4 tygodni, aby ostatecznie określić żywotność płodu.