Brak biustu i małe otoczki sutkowe

Witam, mam 20 lat. Nie mam biustu a moje otoczki są takie małe jak u chłopaków, chłopaki czasem mają większe ;( Proszę mi powiedzieć czy kremy hormonalne i sposoby naturalne pomogą w tym dyskomforcie ?

Witam,
może Pani spróbować antykoncepcji hormonalnej, może ona spowodować chwilowy wzrost gruczołów sutkowych.

proponuję konsultację z ginekologiem w tej sprawie.

pozdrawiam!