Brak biustu po utracie wagi

Witam. W wyniku stresu schudłam w ciągu miesiąca 10 kg. Ważę teraz 50 kg przy wzroście 168 cm. Problem w tym, że przez to nie mam biustu. Czuję się z tym okropnie, ponieważ jest bardzo mały. Jak mogę powiększyć piersi żeby były takie jak przedtem?

Witam Panią,

schudła Pani bardzo dużo w krótkim czasie, skóra nie nadąża się regenerować a piersi to głownie tkanka tłuszczowa i dlatego straciły na wymiarach. Rozwiązaniem jest powrót do zdrowej diety. Uważa Pani tylko aby nie było efektu jo-jo, który jest bardzo prawdopodobny przy szybkim spadku wagi.
Proszę stopniowo zwiększac kaloryczność posiłków a wraz z powrotem do wagi sprzed schudnięcia, piersi powrócą do "normalności"
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk