Brak bliskości i seksu ze strony partnera

Mój partner Nie chce mnie przytulać całować ani uprawiać sexu, jeżeli coś się wydarzy to tylko z mojej inicjatywy na sile. Sam masturbuje sie codziennie ale mi kłamie ze nie!Jak ja dotykam jego penisa często to mowi ze za często ale jego ręka codziennie mu nie przeszkadza. Ja dbam o jego potrzeby a on przez 3 tyg mnie nawet nie dotknął. Prócz tego ogląda pornosy z shemale. Skoro woli penisa czemu jest ze mną ?mowi ze tylko na filmie lubi oglądać . Czemu woli masturbacje od sexu?

Zachęcam aby Pani wraz z partnerem udali się na konsultację do seksuologa, który może pomóc rozwiązać problem. Wzajemne pretensje raczej nie pomogą.

Witam.
Uprawiając masturbację wykształca się i utrwala
fałszywe nawyki reagowania seksualnego.
Prawdopodobnie nastąpiło u Pani partnera trwałe zakodowanie
reakcji tylko na bodźce autoerotyczne.
W efekcie brak reakcji na bodźce wysyłane przez partnerkę.
Masturbacja często też jest przyczyną zaburzeń erekcji.
Zachęcam Pani partnera do skonsultowania problemu
z seksuologiem. W leczeniu tego typu zaburzeń doskonale
sprawdza się również psychoterapia.
Pozdrawiam serdecznie

Witam Panią. Zadaje Pani pytania o partnera, na które może odpowiedzieć wyłącznie w kontakcie bezpośrednim seksuolog. Jeśli chodzi o Panią być może czas by wykonała Pani bilans tego związku. Jeśli partner zaspokaja swoje potrzeby sam a Pani potrzeby się nie liczą być może pomocne będzie zobaczenie co Pani zyskuje a co traci będąc w tej relacji. Pozdrawiam Panią

Witam,
Witam, że bardzo przeżywa Pani bieżącą sytuację. Jest Pani ciężko i czuje się Pani odepchnięta. Pojawiły się nawet myśli na temat powodów, dla których partner nadal z Panią jest. Proponuję wspólną wizytę u seksuologa.
Pozdrawiam, Magdalena Rachubińska